ما چه کسانی هستیم

ما که هستیم

من علی احمدی ابراهیمی، دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه علم و صنعت تهران هستم. مدت چهارده سال است که در زمینه برنامه ریزی و کنترل پروژه مشغول به فعالیتم. در این مدت به دلیل علایق شخصی اقدام به تالیف کتب آموزشی مختلف در این زمینه کردم و هدف اصلی من آموزش کاربردی علوم مدیریت پروژه بوده است تا افراد و شرکتها بتوانند آن را به صورت اجرایی در پروژه های مختلف به کار گرفته و از مزایای آن برخوردار شوند.

آموزش های ما

خوشبختانه پس از تالیف و چاپ کتاب های مختلف با توجه به تماس های مختلف دوستان از سراسر نقاط ایران و لطفی که نسبت به کارهای من داشتند نه تنها سبب ایجاد انگیزه در تالیف کتب جدید بود بلکه ترغیب شدم تا این سایت را در جهت آموزش نرم افزارها، تکنیک های تجربی و سایر توانایی های که در این سالیان بر اساس تجارب کاری و تحصیل بدست آورده ام به سایر دوستان ایجاد نماییم.

آموزش های ما

هدف ما

امیدوارم در این سایت بتوانیم به خوبی با یکدیگر تعامل و انتقال دانش داشته باشیم و سعی کنیم مانند بسیاری از کشورهای پیشرفته در این زمینه گام های بلندی را برداریم و ثابت کنیم که این علم جایگاه ویژه ای در انجام به موقع پروژه ها و کاهش هزینه های سنگین ناشی از عدم کاربرد درست و صحیح این علوم را را دارد. سعی بر این است که مطالبی که در سایت قرار داده می شود شاه کلیدها و نکات کاربردی نرم افزارها و مدیریت پروژه باشد ولی احتمالاً بدلیل سطوح مختلف کاربران در جهت پاسخگویی به مطالب کلیه دوستان در تمام سطوح از مبتدی تا پیشرفته مطالب قرار داده شود. تنها هدف و امید من که در این سال ها دنبال کردم این بوده است که  علوم مدیریت پروژه جایگاه ویژه خود را در کشور ما پیدا کند و ارزش واقعی آن نمایان شود و برای این کار نیاز به دوستان و افرادی است که بتوانند با علم و ابتکار و پشتکار خود اهمیت و جایگاه این علم رو ثابت کنند. امیدوارم من و شما هم بتوانیم قطره ای در این دریا باشیم و به پیشرفت کشور عزیزمان کمک نماییم.

باتشکر و آرزوی موفقیت روزافزون برای شما دوست گرامی

321 درس کامل شده
200 پرونده کامل شده
1350 دانشجو
28 مدرس دوره

همکاران ما

همراهان مادی و معنوی ما